REKLAMA WIZUALNA - PRZESTRZENNA

Zdajemy sobie sprawę jak ważną rolę dla przedsiębiorcy odgrywa reklama jego firmy dlatego oprócz frezowania cnc dla naszych klientów postanowiliśmy stworzyć własną a przede wszystkim nowoczesną formę reklamy przestrzennej wykorzystując do tego celu ekskluzywne i wysokiej jakości materiały.

 

Zastosowanie dibondu (alu-pe-alu) w formie przestrzennej,  malowanego proszkowo w połączeniu z plexi oraz nowoczesnym oświetleniem LED owym pozwala osiągnąć niesamowity efekt wizualny.

 

Jedną z naszych propozycji reklamy stanowią kasetony reklamowe jednostronne lub dwustronne z dowolną grafiką i kolorem podświetlenia odpornym na warunki atmosferyczne. Wielkość kasetonów w zależności od wymagań klienta, w standardzie oferujemy grubość SLIM rzędu od 5 do 7 cm.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Całość zbudowana na ramie aluminiowej z wypełnieniem z PCV,  do tego oferujemy energooszczędne oświetlenie LED w dowolnym kolorze.

Część zewnętrzna - dibond z frezowanymi napisami i logo podklejone mleczną pleksą.

Całość przygotowana do łatwego montażu u klienta.

 

 

 DESIGN 3D CNC ©    All rights reserved.

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

  • Facebook App Icon